درباره ردیاب خودرو کارپاد بدانید!

گروه فنی و مهندسی کارپاد با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمینه ارتقا سیستم های امنیتی بر این شد تا با پشتوانه ی ۲۰ ساله در زمینه لوازم جانبی خودرو، ردیاب کارپاد را رد زمینه ردیاب های ماهواره ای خودرو و اشخاص در سال ۱۳۸۶ تاسیس نماید. بعد از بررسی های انجام شده در زمینه GPS و ردیاب های ماهواره ای و همچنین نیاز های مشتریان تصمیم به ارائه دستگاه های ردیاب با …

ساعات پاسخگویی به سوالات شما  از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ می باشد

time

کارشناسان فنی و نصب کارپاد با دانش روز و چندین سال تجربه در زمینه سیستم های امنیتی خودرو ، قادرند در کمتر از ۳۰ دقیقه دستگاه های کارپاد را به صورت مخفی در قسمت های مختلف خودرو نصب نمایند.

fix

خدمات پس از فروش ۲ ساله این اطمینان را به مشتریان ما می دهد که با آسودگی خاطر از انتخاب کارپاد به فعالیت مستمر این شرکت پی برده و مارا به عنوان همراه همیشگی امنیت خود بدانند. ما با افتخار به ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود از همراهی آنها خشنودیم و با ارائه خدمات و شرایط ویژه و بروز همواره در این مسیر می کوشیم.

car

کیفیت بالای دستگاه ها و لوازم جانبی کارپاد این امکان را به مشتریان ما می دهد تا بتوانند به راحتی و سرعت بالا آنها از خودرویی به خودرویی دیگر انتقال داده و همان کیفیت و دقت در خدمات را دریافت کنند. کارشناسان پشتیبانی ما نیز برای بروزرسانی هرجه سریعتر پروفایل مشتریانمان در حداقل زمان نسبت به انجام این امور می پردازند.

change

اعتماد بیش از پیش مشتریانمان ما را برآن داشت تا محصولاتی را ارائه دهیم تا علی رغم استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، کیفیت مثال زدنی را از نظر طراحی و قطعات سخت افزاری را از آن خود کنیم که این امر با بررسی و تست کارشناسان بیمه ایران و دریافت اولین و تنها دارنده گواهینامه تضمین کیفیت از بیمه ایران میسر شد.

کارپاد با استفاده از کارشناسان مجرب در امور نصب و راه اندازی دستگاه ها همچنان پیشتاز در این موهم می باشد.

ما به پشتوانه ی مشتریان متعدد و با حوزه های فعالیتی گوناگون با سالها تجربه و تحقیق در بررسی نیازهای آنها محصولاتی را ارائه داده ایم که علی رغم پاسخگویی به نیازهایشان ، کیفیت مطلوب و دقت در خدمات رسانی را نیز به ارمغان آورده و ما را بر آن داشت تا با اطمینان کامل محصولاتمان را با تضمین یکساله ی تعویض ارائه دهیم.

مجوزهای گروه فنی مهندسی کارپاد

جی پی اس کارپاد تنها دارنده تاییدیه EMC

EMC_Corporation_logo.svg

دارنده تاییدیه LVD درایران

LVD logo

کارپاد دارنده مجور CFT

Logo_CFT_2014

دارنده نماد HDL RADIO

Mradio_HDLogo

dhd-1

محصولات

افتتاح شعبه کارپاد در بیمه مرکزی ایران واقع در میدان فاطمی

کارپاد در نمایشگاه

اخبار و فیلم ها

انواع گیرنده ها

|0 نظر

۱-گیرنده های نظامی
دقت تا ۱ متر دارد.
در دسترس افراد غیر نظامی نیست
۲-گیرنده […]

Wass چیست؟

|0 نظر

عبارت فوق سر نام کلمه های wide area augmentataion system می باشد […]

انواع شمالها

|0 نظر

سه خط مبناء وجود دارد که در اندازه گیریها بکار میرود که […]

۸۰% تخفیف اینترنت به مشتریان کارپاد

مشتریان ما